O mnie

Kłania się Państwu Aldona Marchwiak. Wspólnie z gronem konsultantów organizujemy szkolenia biznesowe, spotkania menedżerskie , szkolenia kometencyjne , sprzedażowe dla przedsiebiorców, oraz programy rozwojowe dla studentów . Nasze międzykulturowe kursy przygotują Ciebie i Twoich pracowników, czy dzieci na wyjazdy migracyjne w krajach Unii Europejskiej i USA.

Już podczas studiów interesowałem się bardzo wszystkim, co było związane z HR, co umożliwiło mi znaleźć interesujące zatrudnienie w jednej z agencji funkcjonującej w obszarze kadrowym i pracowniczym. Dalsze firmy to kolejny bagaż doświadczeń, ale także dalsze szczeble w karierze zawodowej. W czasie swojej pracy między innymi się zajmowałam rekrutacją pracowników na różnego rodzaju wakaty, a poza tym zarządzaniem programami motywacyjnymi. Aktualnie współpracuję z różnymi instytucjami edukacyjnymi w charakterze eksperta HR.

Rozszerzając poprzez kursy i szkolenia posiadane umiejętności fachowe postanowiłam się zapisać do szkoły trenerów. Tym sposobem mogę wreszcie samodzielnie zajmować się szkoleniami i warsztatami z zagadnień związanych z rekrutacją, które także uwzględniają tematykę związaną z prawem. Jednym z najbardziej inspirujących wyzwań w przeciągu wielu lat mojej pracy były warsztaty z zakresu employer brandingu, które prowadziłam przez okres dwóch lat dla słuchaczy Politechniki Krakowskiej. Aktualnie jestem cenionym wykładowcą na kilku wyższych uczelniach.

W zawodowej pracy bardzo się przydaje zdobyte wykształcenie, miałam możliwość ukończyć bowiem Wydział Prawa na UW. Przez kilka lat nie bardzo wiedziałam, czy ukończone prawo pracy będzie w jakiś sposób przydatne podczas pracy zawodowej. Jak się jednak okazało wiedza, jaką otrzymałam w czasie studiów przydaje się na każdym kroku, mam także zamiar dużo czasu poświęcać na jej ciągłe poszerzanie.

Między innymi przez to postanowiłam podjąć doktoranckie studia w Szkole Głównej Handlowej. Aktualnie zaczęłam trzeci rok, i zaczynam myśleć o obronie doktorskiej pracy. Jestem pewna, że pozytywne ukończenie tych wymagających studiów dostarczy mi całkiem sporo interesujących możliwości.

Zdobytym doświadczeniem i wiedzą dzielę się bardzo chętnie, biorąc aktywny udział w sympozjach i konferencjach. Chętnie też współpracuję z prasą i telewizją, gdzie prezentuję rozmaite publikacje na tematy najczęściej powiązane z branżą HR.

No i wreszcie jestem szczęśliwą żoną i mamą dwójki dzieci. Dwaj moi mali synowie czasami są co prawda mocno hałaśliwi, jednak patrzenie jak szybko rosną, jak uczą się nowych rzeczy i odkrywają świat jest czymś niezwykłym. Szczęśliwie udało mi się pogodzić wychowanie dzieci z karierą zawodową, co jest dla mnie powodem do dumy.