Wolontariat a praca

Wespół z Fundacją Training Projects ciepło namawiamy do wzięcia udziału w projekcie „Biznes charytatywnie”. W ramach realizowanego projektu pracownicy polskich przedsiębiorstw mogą wygrać w konkursie całkowicie darmowe szkolenia – jako nagrodę w rewanżu za świadczoną dobroczynność. Do tej pory treningi przeprowadzono dla kilkunastu przedsiębiorstw – w każdym ostatnim tygodniu miesiąca losowana będzie jedna nagroda. Także Państwa firma może wygrać szkolenie. Wylosowana firma ma prawo wybierac lokalizację spotkania, dogodną dla swojej załogi datę, a przede wszystkim – temat treningu. Paleta opcji jest spora: od psychologii biznesu, przez przywództwo i motywowanie albo warsztaty handlowe, po marketing i reklamę.

W przeszłości z proponowanego wsparcia skorzystali: Stowarzyszenie Społeczeństwa Wiedzy, BROst Centrum Edukacji i Technologii Komputerowej, Inspirations Media Witold Ryś, Polskie Towarzystwo Ekonomiczne Oddział w Gdańsku.

Nagrodzone kampanie: IIIwiek na Warmii i Mazurach. Kompleksowy program wsparcia i aktywizacji osób starszych w województwie warmińsko-mazurskim., Licencja na sukces. Praktyczne umiejętności wykorzystania komputera w pracy zawodowej, Doskonalenie zawodowe pracowników obsługi ruchu turystycznego, Samorządni w nauce – e-learning dla pracowników JST, @ktywny senior w Gminie Maszewo

Spotkania edukacyjne dla szczęśliwie wylosowanych uczestników w tym programie charytatywnym prowadzimy w ośrodkach konferencyjnych, które dołączyły do prioektu proponując catering i sale z obniżonymi stawkami. Zielony Jeleń w Karłowicach i Okragły Kamień w Krapkowicach.

Naszym partnerem w tym projekcie jest agencja coachingowa Instytyt Huma Resources z Warszawy. To najlepsza firma w tematyce symulacji szkoleniowych, spotkań team building i niektórych warsztatów kształtowania kompetencji interpersonalnych. Wspólnie polecamy wszystkim zainteresowanym wymienione tutaj rozwiązania:

– Interaktywne gry menedżerskie z obszaru kierowania projektem, planowania makroekonomicznego, finansów menedżerskich, organizacji czasu pracy, kierowania procesami produkcyjnymi a także rozwiązywania problemów

– Oparte na zabawach terenowych spotkania integracyjny o zdecydowanie edukacyjnym zabarwieniu – scenariusze rozwijające kompetencje z zakresu pracy w zespole, porozumiewania się w grupie i organizacji, motywowania pracowników czy rozwiązywania konfliktów.

– Treningi rozwojowe z następującej tematyki: budowanie zespołów międzynarodowych, działanie strategiczne, wdrażanie zmian organizacyjnych, zarządzanie zespołem, delegowanie, kreatywne myślenie, oraz tematyka sprzedażowa

Jako współpracownik tej jednostki gwarantujemy preferencyjne ceny na powyższe usługi – 25procent po powołaniu się na nas. Dodatkowo chętnie zrealizujemy na życzenie mentoring podnoszący skuteczność implementacji wniosków szkoleniowych.